Презентації

Громада, дружня до всіх за принципами Універсального дизайну

Презентація містить інформацію про застосування принципів Універсального дизайну у проектуванні громадського простору та послуг, які можуть надаватися у громадських місцях. Окрім того, у презентації акцентовано увагу на ключових компонентах, які, із використанням принципів Універсального дизайну у їх проектуванні, роблять життя в горомаді зручним для всіх.

Доступна бібліотека

В презентації описано основні вимоги, яких потрібно дотриматись при створенні доступної бібліотеки, враховуючи як архітектурну, так і інформаційну доступність та створючи доступні послуги для людей з числа маломобільних груп населення.

Презентація категорії «Універсальний дизайн» в рамках конкурсу Get me to the top

UD 7 oct 2017

Презентація дає загальне розуміння про універсальний дизайн та була підготовлена для презентації категорій Universal Design в рамках конкурсної програми Get me 2 the Top Ukraine.для студентів та молодих архітекторів та дизайнерів. Презентація містить активні посилання на деякі приклади предметного універсального дизайну.

Універсальний дизайн та інклюзивне дизайн-мислення

У цій презентації розкриваються поняття універсального дизайну, інклюзивного дизайну, методології дизайн-мислення. Презентація була використана під час воркшопу для учасників конференції "Форум персональної демократії" у Києві 25-26 вересня 2017 року.

Впровадження послуги раннього втручання

rannishne vtru4annya

У цій презентації розглядається Універсальний дизайн як інструмент розвитку інклюзивного суспільства, зокрема наводиться аналіз послуги раннього втручання для дітей. Ця послуга надається та є необхідною для дітей, у яких було виявлено порушення здоров’я та розвитку, від народження до 4 років.

Доступність в м. Вінниця

dostupnist vinnitsya

У презентації наводяться приклади організації доступності міста Вінниця у різних сферах життя містян. За участі Раїси Панасюк, голови ГО «Гармонія», у місті функціонують центр реабілітації для людей з опорно-руховим апаратом, служба перевезення людей на візках, а також сервісний центр для обслуговування інвалідних візків.

Доступність транспортних засобів

dostupnist transpornyh zasobiv

У презентації описується діяльність ДП «Державтотрансндіпроект», метою якого є удосконалення автомобільних перевезень, їхню безпеку,  екологічність, ефективність та енергозбереження, а також підготовку пропозицій для формування державної політики у транспорті. Наводиться детальний опис технічних вимог для транспортних засобів для перевезення малорухомого населення.

Програма розвитку ООН в Україні

Національна Асамблея людей з інвалідністю України

Всесвітня Організація Охорони Здоров'я