МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

Н А К А З

13.10.2004 N 901

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
15 жовтня 2004 р.
за N 1318/9917

( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства
транспорту та зв'язку
N 395 ( z0869-05 ) від
01.08.2005 )

Про затвердження Тарифів на перевезення пасажирів
і багажу автомобільним транспортом (який працює
у звичайному режимі руху) у міжміському
внутрішньообласному і приміському сполученні
в межах Львівської області

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 N 1548 ( 1548-96-п ) "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" Н А К А З У Ю:

1. Затвердити Тарифи на перевезення пасажирів і багажу автомобільним транспортом (який працює у звичайному режимі руху) у міжміському внутрішньообласному і приміському сполученні в межах Львівської області (додаються).

2. Департаменту нормативно-правового забезпечення (Ониськів М.М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

3. Державному департаменту автомобільного транспорту (Губа І.І.) забезпечити доведення цього наказу до суб'єктів господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міжміському внутрішньообласному та приміському сполученні в межах Львівської області.

4. Львівському обласному автотранспортному управлінню (Дума І.М.) привести свої нормативно-правові акти у відповідність до цього наказу.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Л.Ф.Дунаєва.

Міністр Г.Кірпа

ПОГОДЖЕНО:

Голова Львівської обласної
державної адміністрації О.Сендега

Голова Профспілки
працівників автомобільного
транспорту та шляхового
господарства України А.Король

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
транспорту та зв'язку
України
13.10.2004 N 901

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
15 жовтня 2004 р.
за N 1318/9917

ТАРИФИ
на перевезення пасажирів і багажу автомобільним
транспортом (який працює у звичайному режимі руху)
у міжміському внутрішньообласному і приміському
сполученні в межах Львівської області

1. Ці Тарифи встановлюються у залежності від класу автобуса за 1 км проїзду пасажира в розмірах:

0,10 грн - у міських автобусах (які за своєю конструкцією та обладнанням пристосовані для міських і приміських перевезень, мають місця для сидіння та стояння, забезпечують можливість переміщення пасажирів у середині автобуса);

0,12 грн - у міжміських автобусах (які за своєю конструкцією та обладнанням пристосовані для міжміських перевезень, поза проходом не мають місць для стояння і в яких можна перевозити пасажирів, що стоять у проході, на короткі відстані).

Тариф на перевезення автобусами міжміського внутрішньообласного і приміського сполучення багажу, дозволеного до провезення, установлюється:

при перевезенні одного місця багажу на відстань:

від 1 до 100 км - 0,50 грн;

понад 100 км - 1,00 грн.

У Тарифах не враховані податок на додану вартість, витрати, пов'язані з обслуговуванням пасажирів на автовокзалах та автостанціях, та страховий платіж з обов'язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті.

2. Вартість проїзду пасажирів автобусами міжміських внутрішньообласних і приміських маршрутів у межах тарифних зон визначається згідно з наказом Міністерства транспорту України від 31.05.2000 N 278 ( z0368-00 ) "Про затвердження Типових форм квитків на проїзд пасажирів і перевезення багажу автомобільним транспортом та Тарифних зон перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських маршрутах", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 23.06.2000 за N 368/4589.

3. Тарифи застосовуються суб'єктами підприємницької діяльності всіх форм власності, які виконують перевезення пасажирів і багажу автомобільним транспортом (який працює у звичайному режимі руху) у межах Львівської області, з правом самостійно їх визначати в межах граничного рівня, виходячи з економічної доцільності.

4. Умови й порядок перевезення пасажирів і багажу автомобільним транспортом та надання інших послуг, пов'язаних з перевезеннями, а також відповідальність сторін при цьому визначаються чинним законодавством України.

Перший заступник директора
Державного департаменту
автомобільного транспорту І.І.Губа

Програма розвитку ООН в Україні

Національна Асамблея людей з інвалідністю України

Всесвітня Організація Охорони Здоров'я