ДОСТУПНІСТЬ: Участь ГОІ у побудові сталого та інклюзивного суспільства

Презентуємо другий бюлетень «ДОСТУПНІСТЬ: Участь ГОІ у побудові сталого та інклюзивного суспільства», який висвітлює кращий досвід залучення громадських організацій осіб з інвалідністю (ГОІ) до процесів прийняття рішень на національному та місцевому рівнях в рамках реалізації програми «Національне партнерство – узгоджена доступність».

Участь та залучення ГО осіб з інвалідністю до процесів прийняття рішень є актуальні і важливі сьогодні, коли впроваджується Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні.

Комітет ООН з прав осіб з інвалідністю наголошує, що “повну та ефективну участь слід розуміти як процес, а не як окрему разову подію».

Матеріали бюлетеню розраховані на широке коло фахівців, які працюють у сфері інвалідності та доступності, представників/ць громадських організацій осіб з інвалідністю, організацій громадянського суспільства, журналістів, викладачів, усіх, кому небайдужа ця проблема.

Бюлетень розроблено та розміщено в рамках Програми «Національне партнерство – узгоджена доступність», яка реалізується громадською спілкою «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за фінансової підтримки Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю за рахунок коштів Державного бюджету України.

Завантажити бюлетень за посиланням

 

Лого UN Partnership to Promote the Rights of Persons With Disabilities

Лого UNDP

Лого UNICEF

Лого ILO

Тризуб

Лого Національної Асамблеї людей з інвалідністю України

Лого Всесвітньої організації охорони здоров'я - Європейське регіональтне бюро