Презентації

Нові державні будівельні норми «Інклюзивність будівель і споруд»

3 грудня, відбулася Всеукраїнська нарада з питань створення безперешкодного середовища для осіб з інвалідністю під головуванням Президента України Петра Порошенка. Під час наради презентували нові державні будівельні норми «Інклюзивність будівель і споруд».

Громада, дружня до всіх за принципами Універсального дизайну

Презентація містить інформацію про застосування принципів Універсального дизайну у проектуванні громадського простору та послуг, які можуть надаватися у громадських місцях. Окрім того, у презентації акцентовано увагу на ключових компонентах, які, із використанням принципів Універсального дизайну у їх проектуванні, роблять життя в горомаді зручним для всіх.

Доступна бібліотека

В презентації описано основні вимоги, яких потрібно дотриматись при створенні доступної бібліотеки, враховуючи як архітектурну, так і інформаційну доступність та створючи доступні послуги для людей з числа маломобільних груп населення.

Презентація категорії «Універсальний дизайн» в рамках конкурсу Get me to the top

UD 7 oct 2017

Презентація дає загальне розуміння про універсальний дизайн та була підготовлена для презентації категорій Universal Design в рамках конкурсної програми Get me 2 the Top Ukraine.для студентів та молодих архітекторів та дизайнерів. Презентація містить активні посилання на деякі приклади предметного універсального дизайну.

Універсальний дизайн та інклюзивне дизайн-мислення

У цій презентації розкриваються поняття універсального дизайну, інклюзивного дизайну, методології дизайн-мислення. Презентація була використана під час воркшопу для учасників конференції "Форум персональної демократії" у Києві 25-26 вересня 2017 року.

Впровадження послуги раннього втручання

rannishne vtru4annya

У цій презентації розглядається Універсальний дизайн як інструмент розвитку інклюзивного суспільства, зокрема наводиться аналіз послуги раннього втручання для дітей. Ця послуга надається та є необхідною для дітей, у яких було виявлено порушення здоров’я та розвитку, від народження до 4 років.

Лого UN Partnership to Promote the Rights of Persons With Disabilities

Лого UNDP

Лого UNICEF

Лого ILO

Тризуб

Лого Національної Асамблеї людей з інвалідністю України

Лого Всесвітньої організації охорони здоров'я - Європейське регіональтне бюро