Універсальни дизайн у навчанні

???? Вітаємо вчителів з професійним святом, що відзначали вчора! Дякуємо за те, що є частиною великих реформи в Україні, впровадження інклюзивної освіти. Такі значні зміни в системі освіти - це виклик для кожного вчителя, що потребує пошуку нових рішень.

☝️ Універсальний дизайн у навчанні – це одне з таких рішень. Це процес, що спрямовує та допомагає вчителю враховувати багатоманітність учнів при плануванні уроків. Він дозволяє планувати ????зміст уроків, ????процес викладання та ????оцінку результатів так, щоб максимально враховувати різну підготовку, інтереси, потреби та здібності учнів та залучити їх до освітнього процесу.

????Але як це працює на практиці? Що якщо я хочу запровадити універсальний дизайн у своїй уроках? Оксана Федоренко має відповіді і ними ділиться у цьому відео.

В ньому ????дивіться, ????слухайте, ????читайте:
▪️ Що таке універсальний дизайн?
▪️ Як саме він працює та якими є керівні принципи?
▪️ Для чого використовувати універсальний дизайн у навчанні?

 

 

✔️Відеоурок розроблено Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» на замовлення Українського фонду соціальних інвестицій у рамках програми «Інклюзія в громадах», яка виконується відповідно до Проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ VI», що фінансується з грантових коштів Уряду Німеччини, наданих через KfW.

Лого UN Partnership to Promote the Rights of Persons With Disabilities

Лого UNDP

Лого UNICEF

Лого ILO

Тризуб

Лого Національної Асамблеї людей з інвалідністю України

Лого Всесвітньої організації охорони здоров'я - Європейське регіональтне бюро