Інклюзивна політика в Британській Раді

Ця презентація створена Британською Радою, міжнародною організацією Сполучено Королівства з культурних відносин та освіти. В ній розкриваються основні ідеї різних можливостей та політики розмаїття,  яких дотримується ця організація, а також практичні поради для усіх, хто прагне до змін у суспільстві з метою створення українського суспільства зі справедливим та неупередженим ставленням до людини.

Основним завданням Британської Ради є усунення будь-яких бар’єрів для людей з особливими потребами, усунення дискримінації на усіх рівнях для тих, кого це стосується. Розглядається питання дискримінації за 7 різними ознаками, такими як: стать, вік, інвалідність, сексуальна орієнтація, расова та етнічна приналежність, релігія і вірування, баланс між роботою та особистим життям. За кожною з цих ознак наводяться існуючі проблеми, пропонуються практичні поради щодо усунення існуючих дискримінаційних факторів, а також те, як це вплине на розвиток суспільства. Дуже важливим та пізнавальним для усіх будуть поради з етикету по відношенню до людей з інвалідністю. Також, надаються поради для роботодавців, що дозволять їм унеможливити дискримінацію за будь-якою з наведених ознак.

Ви також можете завантажити пам’ятку доступності приміщень, розроблену Британською Радою в Україні, яку можна використовувати під час прийняття рішення про проведення події, конференції, переїзду офісу тощо.

Більш детальніше про роботу Британської Ради в Україні можна дізнатися на сайті: www.britishcouncil.org.ua.

Лого UN Partnership to Promote the Rights of Persons With Disabilities

Лого UNDP

Лого UNICEF

Лого ILO

Тризуб

Лого Національної Асамблеї людей з інвалідністю України

Лого Всесвітньої організації охорони здоров'я - Європейське регіональтне бюро