Проект дизайну комплексу поличок: Артем Захарченко

Збірна конструкція “GATE” - це функціональна система зберігання, яка монтується до стіни. Може бути адаптованою до шафи, журнального столика, виконувати функцію бару або ресторанного столу, а також бути частиною інтер’єру у вітальній кімнаті.

Дана конструкція є простою, розумною, з можливістю трансформування.

Оцінка

Гарне поєднання приємного, цікавого дизайну та функціональності, гнучкості в використанні. Хороше рішення для домашньої або робочої фурнітури завдяки своїй функціональності. Поличок достатньо багато на різній висоті, що зручно для людей різного зросту, є можливість ставити більше речей на відповідній висоті. Дизайн користування доволі інтуїтивний.

 

 

Елементи універсального дизайну

Функціональні полички, що змінюють своє положення відповідно до зросту людини

 

Автор проекту: Артем Захарченко

Проект було відзначено спеціальним дипломом від Програми розвитку ООН за розробку рішення із застосуванням принципів універсального дизайну в категорії «Публічний простір» в рамках ІІ Всеукраїнського конкурсу інтер’єрного дизайну для творчої молоді “Get me 2 the Top Ukraine” в 2018 році.

Конкурсу “Get me to the Top Ukraine” відбувся за ініціативи представництва асоціації міжнародного та британського дизайну SBID Ukraine. Категорія Універсального дизайну вперше була включена в програму конкурсу в 2017 році завдяки співпраці з Британською Радою в Україні, UAL: University of the Arts London, DonStream Education Group та Національною Асамблеєю людей з інвалідністю Україні.

Партнером та експертом з питання Універсального Дизайну виступила Програма розвитку ООН в Україні.

Лого UN Partnership to Promote the Rights of Persons With Disabilities

Лого UNDP

Лого UNICEF

Лого ILO

Тризуб

Лого Національної Асамблеї людей з інвалідністю України

Лого Всесвітньої організації охорони здоров'я - Європейське регіональтне бюро