Мобільний підрозділ Краснопільського Центру надання адміністративних послуг Сумської області

Коротко про об'єкт

Вид проведених робіт

Облаштування спеціалізованого автомобіля для надання послуг маломобільному населенню Краснопільської ОТГ Сумської області

Рік завершення будівництва/відкриття

2018 рік

Вид фінансування

Програма розвитку ООН в Україні, Краснопільська ОТГ Сумської області, Громадська організація "Краснопілля"

Вступ

Головна мета Центру - створення умов для швидкого вирішення будь-яких проблем громадян та суб'єктів господарювання, скорочення та спрощення процедур отримання суб'єктами звернення адміністративних послуг. ЦНАПи уособлюють новий спосіб роботи органів влади, їх близькість, відкритість та зручність для громадян. А використання при цьому сучасних інформаційних технологій значно пришвидшує всі процеси.

Для забезпечення рівного доступу до послуг ЦНАП та обслуговування всіх категорій громадян, в тому числі людей з інвалідністю, осіб, які опікуються малими дітьми і тому мають проблеми дістатися до ЦНАП, літніх людей, людей які перебувають в лікарнях, тобто маломобільних груп населення, особливо мешканців віддалених населених пунктів, було створено мобільний підрозділ Краснопільського ЦНАПу. Він призначений для надання понад 100 адміністративних послуг для мешканців Краснопільської громади навіть у найвіддаленіших її куточках.

Опис

Даний мобільний ЦНАП - це спеціально облаштований транспортний засіб (мікроавтобус), що за певним визначеним графіком відвідує різні населені пункти громади.

У мікроавтобусі облаштоване робоче місце адміністратора, яке передбачає кейс з ноутбуком, принтером, сканером, модемом та веб-камерою. Оскільки основною метою пересувного (мобільного) ЦНАПу є обслуговування людей з інвалідністю, облаштування автомобіля кейсом, який може переноситись будь-куди, забезпечує надання адміністративних послуг даній категорії споживачів прямо вдома або в лікарні.

Елементи універсального дизайну

Мобільний ЦНАП є прикладом реалізації одного з принципів універсального дизайну, гнучкість у користуванні. Відповідно до цього принципу дизайн, в тому числі і послуги, має забезпечити наявність широкого переліку індивідуальних налаштувань, можливих варіантів, якими споживач може скористатись послугою та враховувати різні потреби користувачів.

В даному випадку представники маломобільних груп населення мають можливість обирати чи хочуть вони отримати послугу за місцем їх знаходження чи в приміщенні ЦНАП.

Консультування щодо впровадження рішення мобільного надання послуг було проведено з представниками Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", регіональними представниками транспортних компаній та компаній, що надають послуги в сфері ІТ технологій.

Додаткова інформація

Контактна інформація

Адреса центру: 42400, Сумська область, смт Краснопілля, вул. Мезенівська, буд.2, І-й поверх

Телефон для довідок/факс: (05459) 7 11 90

E-mail: cnap.krsnp@ukr.net

Керівниця центру надання адміністративних послуг: Омельченко Олеся Олександрівна

Телефон: (05459) 7 13 06

Email: Olesya_1980@i.ua

http://krasnopilska-gromada.gov.ua/centr-nadannya-administrativnih-poslug-14-59-34-26-07-2017/

Лого UN Partnership to Promote the Rights of Persons With Disabilities

Лого UNDP

Лого UNICEF

Лого ILO

Тризуб

Лого Національної Асамблеї людей з інвалідністю України

Лого Всесвітньої організації охорони здоров'я - Європейське регіональтне бюро