МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

Н А К А З

13.10.2004 N 901

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
15 жовтня 2004 р.
за N 1318/9917

( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства
транспорту та зв'язку
N 395 ( z0869-05 ) від
01.08.2005 )

Про затвердження Тарифів на перевезення пасажирів
і багажу автомобільним транспортом (який працює
у звичайному режимі руху) у міжміському
внутрішньообласному і приміському сполученні
в межах Львівської області

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 N 1548 ( 1548-96-п ) "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" Н А К А З У Ю:

1. Затвердити Тарифи на перевезення пасажирів і багажу автомобільним транспортом (який працює у звичайному режимі руху) у міжміському внутрішньообласному і приміському сполученні в межах Львівської області (додаються).

2. Департаменту нормативно-правового забезпечення (Ониськів М.М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

3. Державному департаменту автомобільного транспорту (Губа І.І.) забезпечити доведення цього наказу до суб'єктів господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міжміському внутрішньообласному та приміському сполученні в межах Львівської області.

4. Львівському обласному автотранспортному управлінню (Дума І.М.) привести свої нормативно-правові акти у відповідність до цього наказу.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Л.Ф.Дунаєва.

Міністр Г.Кірпа

ПОГОДЖЕНО:

Голова Львівської обласної
державної адміністрації О.Сендега

Голова Профспілки
працівників автомобільного
транспорту та шляхового
господарства України А.Король

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
транспорту та зв'язку
України
13.10.2004 N 901

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
15 жовтня 2004 р.
за N 1318/9917

ТАРИФИ
на перевезення пасажирів і багажу автомобільним
транспортом (який працює у звичайному режимі руху)
у міжміському внутрішньообласному і приміському
сполученні в межах Львівської області

1. Ці Тарифи встановлюються у залежності від класу автобуса за 1 км проїзду пасажира в розмірах:

0,10 грн - у міських автобусах (які за своєю конструкцією та обладнанням пристосовані для міських і приміських перевезень, мають місця для сидіння та стояння, забезпечують можливість переміщення пасажирів у середині автобуса);

0,12 грн - у міжміських автобусах (які за своєю конструкцією та обладнанням пристосовані для міжміських перевезень, поза проходом не мають місць для стояння і в яких можна перевозити пасажирів, що стоять у проході, на короткі відстані).

Тариф на перевезення автобусами міжміського внутрішньообласного і приміського сполучення багажу, дозволеного до провезення, установлюється:

при перевезенні одного місця багажу на відстань:

від 1 до 100 км - 0,50 грн;

понад 100 км - 1,00 грн.

У Тарифах не враховані податок на додану вартість, витрати, пов'язані з обслуговуванням пасажирів на автовокзалах та автостанціях, та страховий платіж з обов'язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті.

2. Вартість проїзду пасажирів автобусами міжміських внутрішньообласних і приміських маршрутів у межах тарифних зон визначається згідно з наказом Міністерства транспорту України від 31.05.2000 N 278 ( z0368-00 ) "Про затвердження Типових форм квитків на проїзд пасажирів і перевезення багажу автомобільним транспортом та Тарифних зон перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських маршрутах", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 23.06.2000 за N 368/4589.

3. Тарифи застосовуються суб'єктами підприємницької діяльності всіх форм власності, які виконують перевезення пасажирів і багажу автомобільним транспортом (який працює у звичайному режимі руху) у межах Львівської області, з правом самостійно їх визначати в межах граничного рівня, виходячи з економічної доцільності.

4. Умови й порядок перевезення пасажирів і багажу автомобільним транспортом та надання інших послуг, пов'язаних з перевезеннями, а також відповідальність сторін при цьому визначаються чинним законодавством України.

Перший заступник директора
Державного департаменту
автомобільного транспорту І.І.Губа

Лого UN Partnership to Promote the Rights of Persons With Disabilities

Лого UNDP

Лого UNICEF

Лого ILO

Тризуб

Лого Національної Асамблеї людей з інвалідністю України

Лого Всесвітньої організації охорони здоров'я - Європейське регіональтне бюро