Рішення Київської міської ради № 625/1489 від 11 червня 2015 року

Про забезпечення обов’язкового обладнання пандусами об’єктів соціальної інфраструктури обслуговування населення м. Києва

Відповідно до статті 49 Конституції України, статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2003 № 863 «Про затвердження Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та господарського призначення» та з метою забезпечення захисту, соціальної реабілітації та максимальної адаптації до суспільного життя осіб із обмеженими фізичними можливостями Київська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Доручити Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та районним в місті Києві державним адміністраціям:
1.1 Забезпечити обов’язкове обладнання пандусами об’єктів соціальної інфраструктури обслуговування населення м. Києва.
1.2 До 01 серпня 2015 року надати попередню узагальнену інформацію про стан виконання та результати обладнання пандусами об’єктів соціальної інфраструктури обслуговування населення м. Києва до постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту.


2. Це рішення офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради «Хрещатик».


3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту.


Київський міський голова В. Кличко

Лого UN Partnership to Promote the Rights of Persons With Disabilities

Лого UNDP

Лого UNICEF

Лого ILO

Тризуб

Лого Національної Асамблеї людей з інвалідністю України

Лого Всесвітньої організації охорони здоров'я - Європейське регіональтне бюро