«Укрзалізниця» має адаптувати залізничну інфраструктуру до потреб людей з інвалідністю – Валерій Сушкевич

За спільної ініціативи Уповноваженого Президента з прав людей з інвалідністю Валерія Сушкевича, Національної Асамблеї інвалідів України та керівництва ПАТ «Укрзалізниця» відбулася нарада з фахівцями регіональних філій-залізниць з питань доступу маломобільних пасажирів до об’єктів залізничної інфраструктури.

«Укрзалізниця» має адаптувати залізничну інфраструктуру до потреб людей з інвалідністю – Валерій Сушкевич

Валерій Сушкевич наголосив, що питання безперешкодного доступу до залізничного транспорту та інфраструктури має велике значення, оскільки актуальне для великої кількості громадян України з інвалідністю із числа учасників антитерористичної операції, а також внутрішньо переміщених осіб.

За результатами наради було досягнуто домовленостей про узгодження галузевої Програми зі створення належних умов для доступу людей з інвалідністю до об’єктів залізничної інфраструктури на 2016 рік за участю громадських організацій, що займаються питаннями створення безперешкодного середовища для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

«Укрзалізниця» має адаптувати залізничну інфраструктуру до потреб людей з інвалідністю – Валерій Сушкевич

Учасники наради домовились про визначення пріоритетних заходів під час адаптації залізничної інфраструктури для людей з інвалідністю. Крім того, буде налагоджена системна співпраця Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю, ПАТ «Укрзалізниця» та експертів, що спеціалізуються на вирішенні проблем людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

ПАТ «Укрзалізниця» оголосило 2016-й рік роком створення належних умов для доступу маломобільних пасажирів до об’єктів залізничної інфраструктури. У галузі розпочато спеціальну програму по адаптації вокзалів та станції до потреб людей з інвалідністю.

За інформацією Адміністрації Президента

Прес-служба НАІУ

 

Лого UN Partnership to Promote the Rights of Persons With Disabilities

Лого UNDP

Лого UNICEF

Лого ILO

Тризуб

Лого Національної Асамблеї людей з інвалідністю України

Лого Всесвітньої організації охорони здоров'я - Європейське регіональтне бюро