ЄФ-Сини Данії

Що таке універсальний дизайн? Про це телеканал UA: Культура розпитав Олега Полозюка з Національна Асамблея людей з інвалідністю України на фестивалі Єврофест: кіно для кожного.

Про ширший доступ людей з інвалідністю до мистецтва та яким чином інклюзивніть впливає на бізнес і розвивається у Великій Британії розповів директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс, який також представив британську комедію стрічку "Зжерті левами".

А на завершення сюжету - враження глядачів про фільм!

Ви також можете стати героями фестивального телебачення, якщо завітаєте сьогодні о 19.00 у Кінотеатр «Жовтень» на соціальний трилер «Сини Данії» Улаа Саліма (Данія): http://bit.ly/2qtqPDW

 

b369a4e0f7b72689df37483170a8b59d

Єврофест: кіно для кожного – фестиваль художнього та документального кіно, створений для розвитку толерантності та рівності в українському суспільстві, а також розширення можливостей дозвілля для людей з особливими потребами.

«Сини Данії»  / «Danmarks sønner»

Данія, 2025 рік. Після страшного теракту в Копенгагені в країні різко зросла расова нетерпимість. Напередодні парламентських виборів рейтинг крайнього правого націоналіста Мартіна Нордаля стрімко злітає вгору. Закарія вступає в ряди радикальної організації, де знайомиться з Алі. Мета організації – будь-що запобігти приходу до влади неонацистів. Молоді люди готуються до найрішучіших дій, не розуміючи, що вони – всього лише пішаки у великій політичній грі.

Лого UN Partnership to Promote the Rights of Persons With Disabilities

Лого UNDP

Лого UNICEF

Лого ILO

Тризуб

Лого Національної Асамблеї людей з інвалідністю України

Лого Всесвітньої організації охорони здоров'я - Європейське регіональтне бюро