Універсальний дизайн - це дизайн предметів, середовища,програм та послуг, покликаний зробити їх максимально можливою мірою придатними для використання для всіх людей без необхідності адаптації чи спеціального дизайну. Універсальний дизайн не виключає допоміжних пристроїв для конкретних груп людей з інвалідністю, де це необхідно.

Соціально-культурний проект «БЕЗ МЕЖ»

Університетська бібліотека на чолі з креативним директором Serbin Oleg продовжує імплементувати свій досвід проведення «Ночей у бібліотеці» та підсумовує цей календарний рік грандіозним всеукраїнським заходом, що відбувся у наших стінах минулої суботи – мегакрутою Тиха вечірка III Київ під гаслом «Party for everyone»!

Концепт тихої вечірки спрямований на створення в бібліотеці інклюзивного середовища для молоді, поширення серед відвідувачів інклюзивної культури та демонстрацію нового формату роботи бібліотеки, трансформованої на арт-простір. Ця неймовірна подія була організована вже втретє талановитою командою tykhavechirka, до складу якої увійшли представники Луганська обласна універсальна наукова бібліотека Сергій ЛетучийОціум 51. Бібліотека на Русанівці Nina Salii та директор підприємства об'єднання громадян «Соціально-культурний проект «БЕЗ МЕЖ» Всеукраїнського громадського об’єднання Національна Асамблея людей з інвалідністю України Александр Дюбин.

Проведення заходу стало можливим завдяки активній підтримці United Nations in Ukraine та UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, а також Благодійний фонд Сергія Жадана. До нас у гості завітали продюсер М2. Канал української музики Роман Муха, гурт KOZAK SYSTEM та фронтмен гурту Фіолет, письменник Сергій Мартинюк.

Кожен учасник події під'єднувався до радіоефіру за допомогою смартфону, одягнувши навушники. Завдяки медіа-підтримці Radio SKOVORODA долучитись до вечірки мала змогу ціла країна, адже трансляція відбувалась паралельно в 41 бібліотеці у 37 українських містах.

Будемо готові запалювати й надалі! До нових зустрічей!

  • Як зробити свій дім гостинним? +

    Ви можете зробити свій дім гостинним для всіх. Для цього підтримайте міжнародний рух «Visit Ability», що виступає запростір, доступний для Детальніше...
  • Як зробити місто доступним? +

    Згідно зі статтею 9 Конвенції ООН про права людей з інвалідністю, в Українімає бути забезпечена доступність (архітектурна, транспортна, інформаційна) та Детальніше...
  • Як зробити заклад доступним? +

    Усі люди незалежно від особливостей, сімейного статусу тощо можуть бути Вашими клієнтами, якщо Ви подбали про створення належних умов. Подумайте, Детальніше...
  • 1

Лого UN Partnership to Promote the Rights of Persons With Disabilities

Лого UNDP

Лого UNICEF

Лого ILO

Тризуб

Лого Національної Асамблеї людей з інвалідністю України

Лого Всесвітньої організації охорони здоров'я - Європейське регіональтне бюро