Доступний Хрещатик – дискусія Kyiv Urban Space

21 жовтня 2014 року відбулася дискусія та робота в групах на тему створення пішохідного Хрещатика. Організатор - Kyiv Urban Space.

Менеджер проекту Крістіна Баграмян презентувала Універсальний Дизайн та наголосила на необхідності його впровадження у міському середовищі. «Хрещатик має бути доступним для всіх пішоходів, включаючи мам з колясками, дітей, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, а також людей з валізами тощо. На сьогодні Хрещатик зовсім не дружній до пішоходів, особливо через наявність недоступних підземних переходів та критичну нестачу доступних наземних переходів», - зазначила вона.

«Для кожного другого жителя Києва пересування головною вулицею столиці, Хрещатиком, є, як мінімум, не комфортним і, як максимум, не доступним. Так, люди похилого віку, з травмами чи з валізою мають складнощі перетину вулиці через підземні переходи, а для мам з колясками та людей на візку підземні переходи взагалі не доступні, бо там лише сходи. Хрещатик має бути доступний для кожного, і, наслідуючи європейські міста, мати наземні переходи», - резюмувала Крістіна.

«Тунелі мають бути для авто, а не для людей», - вважають учасники круглого столу Київського простору з урбаністики. Презентація доступна тут: http://www.slideshare.net/undpukraine/ss-40685673

Завантажити цю публікацію
в форматі Word

Лого UN Partnership to Promote the Rights of Persons With Disabilities

Лого UNICEF

Лого ILO

Тризуб

Лого Національної Асамблеї людей з інвалідністю України

Лого Всесвітньої організації охорони здоров'я - Європейське регіональтне бюро