Архітектори та молодь подискутували про Універсальний Дизайн

20 листопада відбулася публічна дискусія щодо Універсального Дизайну «Комфортний та сучасний Київ: що для цього треба?» в рамках зустрічей-четвергів Міжнародного архітектурного руху CANactions (www.canactions.com). Організатор події – Спільна Програма ПРООН, ЮНІСЕФ, ВООЗ, МОП «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні». Інформаційним партнером виступив Центр Української культури та мистецтва (www.dolesko.com). У дискусії взяло участь близько 50 архітекторів, соціологів та студентів.

Kрістіна Баграмян, менеджер проекту Програми Розвитку ООН, представила принципи Універсального дизайну та можливості його застосування в дизайні предметів та в архітектурі.

Світлана Кисіль, архітектор, молодший науковий співробітник Українського зонального науково-дослідного і проектного інституту цивільного будівництва, представила кейс реновації нежилого об’єкту, який був представлений в рамках конкурсу CANactions «User-Generated Kiev», зроблений з урахуванням критеріїв доступності та Універсального Дизайну.

Сергій Скалун, дизайнер бюро IDNT, показав нові доступні відділення Ощадбанку, а Дарина Білим, провідний архітектор Інституту Міськцивільпроект, представила концепцію Довідник з облаштування вулиць, ініціативи КМДА.

Photos © Andrey Mikhaylov

Завантажити цю публікацію
в форматі Word

Лого UN Partnership to Promote the Rights of Persons With Disabilities

Лого UNICEF

Лого ILO

Тризуб

Лого Національної Асамблеї людей з інвалідністю України

Лого Всесвітньої організації охорони здоров'я - Європейське регіональтне бюро