Інформаційно-просвітницька акція «Універсальний Дизайн: світ, зручний для кожного!»

Великими містами України прокотилась інформаційно-просвітницька акція, присвячена Міжнародному дню людей з інвалідністю. Організатором акції виступила Громадська спілка «Ліга організацій осіб з інвалідністю по зору «Сучасний погляд», за підтримки Національної Асамблеї інвалідів України.

Як повідомила нам головній організатор Олеся Перепеченко, ідея акції полягає у висвітленні та подоланні проблем, з якими щодня зіштовхуються люди з інвалідністю, перебуваючи у громадських місцях. З цією метою розроблено демонстраційний відеоролик, "Універсальний дизайн: світ, зручний для кожного!", створений в рамках Спільної програми "Сприяння інтеграційній політиці та послугам людей з інвалідністю в Україні", за підтримки Партнерства ООН з питань реалізації прав людей з інвалідністю, Програми розвитку ООН та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), ВГО "Національна Асамблея інвалідів України".

Цей ролик у ігровій формі демонструє різноманітність способів та прийомів, що дозволяють зробити оточуюче середовище більш привітним та зручним для різних маломобільних груп населення, зокрема для осіб з інвалідністю, людей похилого віку, вагітних жінок і т.д.», - зазначила О.Перепеченко.

За підтримки Всеукраїнської мережі IndoorVideo-реклами «ПрессКом» ролик буде демонструватися у Києві, Борисполі, Житомирі, Одесі, Харкові, Миколаєві, Кременчуці, Сумах, Львові, Черкасах, Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі та Рівному. У період з 3-го по 9-те грудня сюжет щогодини транслювався у таких закладах громадського харчування як McDonald's, KFC, ЕКО, il Molino, Мировая Карта та Пузата Хата. Орієнтовна кількість глядачів становить понад 3.5 млн. осіб.

Окрім того, відео транслювався на регіональному Житомирському та Волинському телебаченні, а також на телеканалі «Соціальна країна» та на головному екрані центральної площі міста Харкова.

Акція розпочала свою дію і протягом 7 днів буде продовжувати свій інформаційний вплив на свідомість громадян. Також за декілька днів до проведення акції планують долучитися Київський та Харківський метрополітени.

Звертаємо Вашу увагу на непересічність даної акції та висловлюємо сподівання на активне висвітлення її перебігу у вітчизняних засобах масової комунікації.

Завантажити цю публікацію
в форматі Word

Лого UN Partnership to Promote the Rights of Persons With Disabilities

Лого UNICEF

Лого ILO

Тризуб

Лого Національної Асамблеї людей з інвалідністю України

Лого Всесвітньої організації охорони здоров'я - Європейське регіональтне бюро